Loading...
Akcia
Prehrať video
Prachová farba 4 g, lesná zelená - Roxy and Rich

Prachová farba 4 g, lesná zelená - Roxy and Rich

bez mlieka bez mlieka
bezlepkové bezlepkové
vegánske vegánske
Prašná farba – lesná zelená. Balenie: 4 g.
Na sklade posledný 1 kus
U vás 7.10.2026

5,70 €
142.5 € / 100g
ks
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po–Pia: 8:00–16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 006,00 recenzie)
96 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, kvalitný tovar
− Žiadnu som zatiaľ neobjavila
★ ★ ★ ★ ★
+ Ok.
★ ★ ★ ★ ★
Vsetko prebehlo v poriadku, objednal som dve identical veci a preisli rychlo a v poriadku,

Fondust je vodou riediteľné práškové farbivo navrhnuté na farbenie potravín s veľmi nízkym obsahom vody. Séria Fondust ponúka: – matný povrch – rozpustnosť vo vode – vysokú koncentráciu farbiva – 36 krásnych odtieňov – 100 % jedlé – bezlepkové – bezlaktózové – bez arašidov a orechov – vhodné pre vegetariánov a vegánov. Farbu môžete použiť na fondán, marcipán, krémovú polevu, maslový krém, cesto na torty, makrónky, cukrovinky, airbrush a pod. Farbu NEDÁ SA použiť na čokoládu.

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 4 g

Zloženie produktu

Kremík, kukuričný škrob, farbivo E102, E133.

Krajina pôvodu

Kanada

Ďalšie informácie

Farba zelená
Zástupca výrobcu v EÚ
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Výrobná spoločnosť
Roxy & Rich Inc.
H500-18005 rue Lapointe Mirabel, QC, J7J 0G2
info#roxyandrich.com
www.roxyandrich.com

Technické parametre

Kategória: Prachová farba zelená
Sviatok svätého Patrika
Zelené potravinárske farbivo
Výrobca Roxy and Rich
EAN 653341963994
Kód produktu f4.029

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Jedlá prášková farba Fractal - Dark Green (1,5 g) 6251 dortis - Fractal

Jemne mleté potravinárske práškové farbivo, ktoré môžete štetcom tieňovať nasucho alebo maľovať na

5,10 €
340 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekoratívny perleťový práškový pigment Fractal – Aurora Green (2 g) - Fractal

Jemne mleté potravinárske práškové farbivo vhodné na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľov

6,60 €
330 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Prášková farba Golden Holly - Edable Art

Prachová barva Golden holly od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

4,50 €
25 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Piesková farba Lime - Edable Art

Prášková farba Lime od firmy Edable Art

3,70 €
20.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks